facebook

Restauracja Stylowa w Hotelu Europejskim zaprasza do organizacji imprez okolicznościowych i zapoznania się z naszą ofertą:

Przyjęcia Weselne


Z wyjątkową pasją organizujemy przyjęcia weselne, dbając o to, by ta noc była dla Nowożeńców niezapomnianym przeżyciem. Bogato zastawione stoły, wyśmienite jedzenie i elegancki wystrój, dopełnią całość przyjęcia. Organizujemy wesela do 150 osób oferując Państwu nową klimatyzowaną salę o wysokim standardzie. Jedną z najładniejszych sal balowych w Radomiu i okolicy, wykwintne menu i profesjonalną obsługę spełniającą wszystkie Państwa życzenia. Nasz Szef Kuchni stworzył kilka propozycji menu, dzięki czemu będziecie mogli Państwo wybrać te dania, które zachwycą nie tylko Was, ale i Waszych gości. Będzie nam bardzo miło, jeśli przy organizacji przyjęcia weselnego skorzystają Państwo z naszego doświadczenia. Zadowolenie Klientów potwierdza to, że organizujemy naprawdę niezapomniane wesela.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Zadbamy o to, aby zorganizowane u nas przyjęcie było niezapomnianym wrażeniem dla Państwa i Waszych gości. Proponujemy wyborne menu składające się ze specjałów kuchni polskiej i europejskiej. Każda oferta przygotowywana jest z wyjątkową troską, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania naszych Gości.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą i wolnymi terminami.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji: